سوالات متداول

توجه داشته باشید که ارسال سفارش از جانب شما نشانگر دقت عمل شما و مجموعه شما می باشد . لذا در ارسال فایل عجله نکنید و جوانب آن را در نظر بگیرید.
در صورت رعایت نکردن گزینه های مربوطه ، مجتمع چاپ ستاه شهر هیچ گونه مسئولیتی در قبال فایل های ارسال شده از سمت شما ندارد .

1 - ابتدا از قسمت عضویت در سایت ثبت نام کنید .

2 - برای فعال سازی حساب کاربری ایمیلی حاوی لینک فعال سازی به آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید ارسال میگردد. که شامل لینک فعال سازی است و با یک کلیک می توانید کاربری خود را فعال کنید.

3 - سپس همکاران ما در صورت نیاز برای ارجا اطلاعات بیشتر با شما تماس گرفته.

4 - از این پس شما با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود ، به آسانی وارد حساب کاربری خود می شوید.

برای اطلاعات بیشتر برای ارسال سفارش می توانید به قسمت راهنما ارسال سفارش بروید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

شما می توانید از راهنما ارسال سفارش در منوی راهنما در صفحه اصلی استفاده و به راحتی با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید. و از طریق پنل کاربری پیگیری کنید.

1 - درپنل کاربری قسمت سفارشات من  مشخص شده

قرمز = منتظر رسیدگی

نارنجی = در حال انجام

سبز = انجام شده

آبی = ارسال شده

طوسی = لغو

در پنل کاربری سفارش مورد نظر خود را انتخاب و با زدن دکمه لغو تا وقتی که سفارش شما به رنگ قرمز (منتظر رسیدگی) باشد

میتوانید سفارش خود را لغو کنید در غیر این صورت سفارش شما قابل حذف نیست.

ابتدا در پنل کاربری سفارش را لغو کنید و پس از هماهنگی با دفتر از منوی سفارشات ، متفرقه را انتخاب و مجدد فایل را ارسال کنید دقت داشته باشید که حتماً در توضیحات مشخصات کارت (جنس ، تعداد ، در صورت داشتن خدمات پس از چاپ ) آن را ذکر کنید.

شما میتوانید پس از ثبت محصول اول قبل از مرحله آخر که پرداخت است با استفاده از گزینه های باز شده برای شما محصول مورد نظر را انتخاب کرده و فایل خود را ارسال نمایید.

همچنین با مطالعه راهنما ثبت سفارش می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

در قسمت پیگیری سفارشات ، قسمت صورت حساب ها میتوانید تمامی صورت حساب های خود را مشاهده کنید.

می توانید با تماس با قسمت حسابداری 32295079 ، فاکتور کلی با نام و تاریخ و مبلغ خود را دریافت کنید.

پس از ورود با نام کاربری خود ، می توانید از منوی تماس با ما زیر منوی تماس با ستاره شهر را انتخاب کرده و شماره تلفن بخش مورد نظر خود را شماره گیری نمایید.

پس از ورود به سایت می توانید از منوی لیست قیمت می توانید محصول مورد نظر را انتخاب و مشاهده نمایید

. همچنین میتوانید با کلیک بر روی لیست و کلید های ctrl + p آن لیست قیمت را پیرینت بگیرید.

واحد رسیدگی به شکایات

ثابت 32294348

تلگرام 09037291777 .

وارد بخش پیگیری سفارشات شوید و سپس از بخش ویرایش پروفایل شده و با استفاده از گزینه تغییر رمز کاربری آن را تغییر دهید.

- از قالب های آماده در سایت در قسمت ویزیت قالبدار می توانید استفاده کنید و فقط هزینه چاپ و ضرب قالب را پرداخت کنید . - فایل طراحی + فایل تک رنگ خطی قالب را در قسمت سفارش متفرقه فرستاده وهزینه ضرب قالب برایتان محاسبه و در صورت بروز مشکل مسئولین ما با شما تماس می گیرند.

شما میتوانید با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید و مسئولین ما دراسرع وقت قیمت محاسبه شده را به شما اعلام خواهند کرد ..

از طریق تلفن : 5079 229 0313 ، از طریق تلگرام : 1888 729 0903

با در دست داشتن : شماره تراکنش ، مبلغ و تاریخ ، با حسابداری 5079 229 0313 تماس بگیرید. مسئولین در اسرع وقت پیگیری های لازم را انجام خواهند داد.

به قسمت پنل کاربری رفته و از قسمت افزایش اعتبار ، حساب خود را شارژ کنید . همچنین می توانید با استفاده از راهنمای پنل کاربری با مطالعه بخش شارژ حساب ، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

1 - در نظر داشته باشید  از چاپ کارت های لاتین ، دارویی ، بهداشتی و  دارای madein و نیز از چاپ کارت هایی که در آن از چهره خانم استفاده شود معذوریم.

2 - قبل از تایید و ارسال سفارش ، قسمت راهنما ویژه هر محصول را مطالعه فرمایید.( این راهنما در کنار هر محصول به صورت مجزا و برای همان محصول طراحی شده که هنگام سفارش میتوانید در صفحه همان صفحه مشاهده و استفاده کنید.)

3 - فایل های آماده ارسال صرفاً با پسوند jpg و کیفیت 300 ppi (پیکسل بر اینچ) و مد رنگی cmyk دریافت میگردد.

4 - سایز استاندارد این موسسه برای هر محصول در راهنمای مخصوص آن محصول یا سوالات متداول موجود درج گردیده است.

5 - در صورت داشتن سایز خاص در قسمت سفارش در گزینه اندازه سفارش سایز دلخواه خود را درج نمایید.

6 - در فرم های کارت ویزیت معمولی فاصله نوشته تا خط برش 3 میلی متر در جنس های لامینت 5 میلی متر و در فرم های لاکچری 7 میلی متر می باشد.

7 - از گذاشتن کادر در کارت ویزیت خود داری نمایید.

8 - از مد رنگی CMYK استفاده شود.

برای طراحی مانیتور های LCD , LED یا LAP TAP استفاده نشود. زیرا رنگ ها را روشن تر (غیر واقعی ) نشان میدهد. برای نزدیک شدن رنگ فایل به رنگ چاپ از مانیتور های CRT ( مانیتور های بزرگ قدیمی) استفاده شود. که اختلاف رنگی کمتری با چاپ دارد.

نام

سایز محصول

خروجی

ویزیت معمولی

4.8 × 8.2

4.5 × 8

سایز بزرگ

5.4 × 9

5.2 × 8.8

لامینت ها

6 × 9

5.5 × 8.5

لامینت مات برجسته

6 × 9

5.5 × 8.5

لامینت طلا کوب

6 × 9

5.5 × 8.5

برچسب ها

4.8 × 8.2

4.5 × 8

لامینت مربع برجسته و طلا کوب

5.9 × 5.6

5.3 × 5.3

مربع معمولی

5.5 × 5.5

5.3 × 5.3

pvc

500 میکرون

8.6 × 5.7

8.5 × 5.5

pvc

760 میکرون

8.6 × 5.7

8.5 × 5.5

پرسنلی

8.6 × 5.7

8.5 × 5.5

قالبدار

هماهنگ با دفتر

 
سایز ارائه شده در لیست قبلی ، سایز فایل های دریافتی می باشد.
سایز سفارشات بعد از برش حداقل 3 میلی متر کوچکتر می گردد.
علت : به علت اینکه کارت ویزیت ها در یک فرم قرار میگیرد و برای جدا سازی مقداری از کارت کناری به کارت بغلی می ماند ، برشکار باید کمی از کارت را لبه گیری نماید تا کارت یک دست و بدون لبه باشد.
به همین دلیل سایز خروجی کار 2 میلی متر کوچک تر می شود .
دقت داشته باشید سایز خروجی هر محصول در راهنمای آن ذکر شده.
به طور کلی این مجموعه مسئولیتی در قبال خوانده نشدن QR Code(کیوآر کد) نخواهد داشت. ولیکن در صورت استفاده از آن در طراحی آن از مشکی تک رنگ ) 100 = K ) استفاده شود.دراین صورت احتمال خوانده شدن آن بیشتر است.
به مجموعه فایل های چاپی که به علت پایین آوردن هزینه به صورت مشترک داخل یک فرم چاپی قرار گرفته و نسبت به نوع رنگ ، فایل ها تفکیک نمی شوند.
به علت تغییر مداوم مواد اولیه ، کاغذ ، مرکب ، روکش و همچنین تفاوت میانگین رنگی در هر فرم سفارشات شما در فرم عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده اند ، با هم قابل مقایسه نخواهد بود. ( اختلاف رنگی چاپ تا چاپ 30% خواهد بود )
به دلیل اینکه یک فرم عمومی ویزیت در مراحل چاپ ، سلفون ، برش ، دسته بندی ،شابلون ، طلاکوب ، دورگرد ، لترپرس ، لامینت امکان خرابی وجود دارد ، تمامی سفارشات چاپی با 3% الــی 7% باطله یا کسری تحویل داده میشود.
به دلیل نوع مقوای به کار رفته در آن،برای طراحی های تمپلات مناسب نیستند و احتمال برفکی شدن و یا کثیف شدن بسیار زیاد است در صورت بروز هرگونه خطا کلیه مسئولیت به عهده مشتری خواهد بود.
به لیل اینکه بعد از مرحله برشکاری کارت حدودا 3 میلی متر کوچکتر میشود . در صورت داشتن سایز خاص که میخواهید حتماً در خروجی برش ، سایز دلخواهتان شود باید در طراحی 3 میلی متر بزرگتر طراحی شود و در قسمت سفارش در سایت ، اندازه سفارش را تغییر دهید.
به دلیل استفاده مشتری از فرم عمومی ، کلیه کارهایی که در این فرم چاپ می شوند با 15% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور crt ( مانیتورهای بزرگ قدیمی ) مواجه خواهند شد.
تحویل سفارشات طبق روزهای کاری درج شده محاسبه میگردد روزهای تعطیل رسمی و پنجشنبه و جمعه جزء روزهای کاری نیستند.
در کارت های دورو برای جلوگیری از کثیف شدن سطح کارت( پشت زدن )،دو طرف را مشابه و با زمینه یکسان طراحی نمایید. برای مثال : اگر یک طرف کارت شما مشکی و طرف دیگر با زمینه سفید باشد،احتمال کثیف شدن کارت وجود دارد و جزء موارد مرجوعی نمی باشد
پیشنهاد می شود از کارت کتان و یا سلفون مات استفاده کنید و در جنس های براق می توانید با استفاده از ماژیک CD به راحتی روی کارت بنویسید.
در زمينه هاي تيره و كارت هاي چرم از به كار بردن نوشته هاي ريز و فونت هاي نازك بپرهيزيد. (... ≥ pt 8) از به کار بردن فونت های زیر8 پرهیز کنید. دقت داشته باشید این مورد جزء موارد مرجوعی نمی باشد.
به دلیل مرکب مصرف شده در چاپ افست و جوهر مصرفی در پیرینتر ، لازم به ذکر است به هیچ وجه چاپ پیرینتر با چاپ افست همخوانی ندارد و مشتری انتظار چاپ پرینتر را از شما دارد. پس لطفاً حتی الامکان پرینت رنگی نشان مشتری ندهید.
برای کارت های لامینتی به منظور جلوگیری از حباب زدن زیر لامینت ، از طراحی با زمینه های تمپلات علی الخصوص ( مشکی و سورمه ای ) جداً خودداری نمایید.
به دلیل اینکه در هنگام چاپ دستگاه به هر دلیل دچار توقف (stop) می شود ، احتمال این هست که بعضی از کارت ها به تعداد محدود تغییر رنگ نموده . به همین علت در مورد رنگ های سورمه ای ، بنفش ، زرشکی ، نارنجی هیچ گونه ضمانتی داده نمی شود.
برچسب بدون روکش ( کاغذی ) : در این مدل برچسب احتمال اینکه با لمس زیاد و برخورد آب و الکل پاک شود بسیار زیاد است و بهتر است در هنگام سفارش به این مورد دقت فرمایید. چسبندگی برچسب ها : خرید برای مجموعه از بهترین و با کیفیت ترین برند برچسب می باشد و بهترین چسبندگی را دارا می باشد. ولیکن سطحی که برچسب چسبانده می شود بسیار مورد اهمیت می باشد . پیشنهاد می شود قبل از تکمیل سفارش نوع برچسب را بر روی محصول تست کنید.
در کارت های لمینت مات و یا سلفون مات همانطور که از نام کارمشخص است ، رنگ و مد رنگی کار را کمی بور تر میکند. ( تغییر رنگ نسبت به فایل طراحی شده )
تمامی ویزیت ها بر روی گلاسه 300 گرمی و برند معتبر هانسل چاپ می شود و تمامی محصولاتی که بر روی این برند چاپ می شود دارای ضمانت می باشد.
 
 
 

توجه کنید در محصول برجسته با استفاده از راهنما محصول میتوانید اطلاعات کامل تری کسب کنید.

اگر درلبه کارت که برش می شود برجستگی وجود داشته باشد ، یوی برجسته در این قسمت پوسته می شود.یووی برجسته و نوشته تا خط برش 7 میلی متر باشد.

فایل شابلون نسبت به فایل چاپی روی هم خوردگی داشته باشد.

هنگامی که دارید سفارش خود را ثبت می کنید لیست کشویی وجود دارد که می توانید برای کارت خود لبگرد ضربدری (دو وجه ، دو زاویه ، دو طرف)و یا کامل (چهار طرف)را انتخاب کنید.
میتوانید با کلیک بر روی دکمه راهنما از اطلاعات بیشتری بهره مند شوید.
برای توضیحات بیشتر بر روی دکمه راهنمای هر محصول کلیک کنید .

1 - در نظر داشته باشید  از چاپ کارت های لاتین ، دارویی ، بهداشتی و  دارای madein و نیز از چاپ کارت هایی که در آن از چهره خانم استفاده شود معذوریم.

2 - قبل از تایید و ارسال سفارش ، قسمت راهنما ویژه هر محصول را مطالعه فرمایید.( این راهنما در کنار هر محصول به صورت مجزا و برای همان محصول طراحی شده که هنگام سفارش میتوانید در صفحه همان صفحه مشاهده و استفاده کنید.)

3 - فایل های آماده ارسال صرفاً با پسوند jpg و کیفیت 300 ppi (پیکسل بر اینچ) و مد رنگی cmyk دریافت میگردد.

4 - سایز استاندارد این موسسه برای هر محصول در راهنمای مخصوص آن محصول یا سوالات متداول موجود درج گردیده است.

5 - در صورت داشتن سایز خاص در قسمت سفارش در گزینه اندازه سفارش سایز دلخواه خود را درج نمایید.

6 - در فرم های کارت ویزیت معمولی فاصله نوشته تا خط برش 3 میلی متر در جنس های لامینت 5 میلی متر و در فرم های لاکچری 7 میلی متر می باشد.

7 - از گذاشتن کادر در کارت ویزیت خود داری نمایید.

8 - از مد رنگی CMYK استفاده شود.

بر روی راهنمای محصول کلیک کنید و اطلاعات مورد نیاز را به صورت کامل دریافت کنید. در نظر داشته باشید که ساخت قالب الزامی است.

ابعاد تراکت و سربرگ

پوستر

A3

41 × 28.5
تراکت A4 29 × 20
تراکت A5 20 × 14.5
تراکت B5 24 × 17
تراکت مینی تراکت 14.5 × 10
تراکت مینی تراکت پلاس+ 17 × 12
به نقطه‌های ریزی که روی فیلم لیتوگرافی یا زینک یا سطح چاپ شده ایجاد می‌شوند و از تراکم یا شدت آنها، سایه روشن‌های تصویر شکل می‌گیرد ترام می‌گویند.
تصویر چپ: نقطه‌های ترام زیر لوپ (ذره بین)
تصویر راست: آن‌گونه که دیده می‌شود

ترام عنصری حیاتی در انواع و اقسام چاپ محسوب می‌شود. در واقع هر جا که قصد ثبت تصویر یا نوشته‌ای را به شکل رنگی یا تن‌های خاکستری دارید، وجود ترام الزامی است. تا هم‌نشینی رنگ های  cmyk به درستی کار خود را انجام دهند. در کل می شود گفت به تصویر یا نوشته های کمرنگ در چاپ گفته می شود

1 برگ از کتاب شامل 2 صفحه ( پشت و رو ) می باشد.

 منگنه ساده

منگنه لوپ

کلیه محصولات که در لیست عمومی وجود ندارد و محصولاتی که دارای خدمات خاص می باشند ( کاتالوگ ، بروشور یا کتاب ، سربرگ سایز واقعی یا حساسیت بالای چاپی ، رنگ خاص ، چاپ ویژه یا چاپ سریع ) جزء محصولات اختصاصی محسوب می شوند.

به رنگ هایی پر که به صورت یکنواخت در کل یا قسمتی از طرح استفاده شده باشد میگویند.

هزینه ارسال بار به شهر مورد نظر به عهده خود مشتری می باشد.شما می توانید با انتخاب گزینه درخواست ارسال سفارش از قسمت پیگیری سفارشات ، باربری مد نظر خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت و تکمیل فرم ، سفارشات شما به باربری مورد نظر شما ارسال می شود.

از قسمت پیگیری سفارشات ، قسمت درخواست ارسال را انتخاب نموده و باربری مورد نظر را تایید و پس از ثبت درخواست بار شما ارسال می شود.

1- کلیه خدمات قبل از چاپ و پس از چاپ به صورت یکجا به مشتریان ارئه میکنیم. که باعث بهبود کیفیت و سرعت و قیمت مناسب شده است.

2-سرعت در ثبت و ارسال سفارش بدون واسطه

3- مشاوره رایگان و صحیح برای طراحی و حداقل هزینه چاپ

4- تعهد به قول و زمان

5- گارانتی تمام محصولات

سفارش خود را در قسمت متفرقه ها ارسال و در قسمت توضیحات اطلاعات محصول را درج کرده ، سپس با قسمت حسابداری : 5079 229 0313 تماس بگیرید قیمت محاسبه شده را دریافت و در قسمت شارژ آنلاین و یا افزایش بستانکاری مبلغ را واریز نموده.

شما میتوانید با کلیک بر روی راهنما برچسب روکشدار اطلاعات بیشتری دراین زمینه کسب کنید

برای فرم های عمومی روز های شنبه تا چهارشنبه لغایت ساعت 11 صبح

و برای فرم های یک روزه روزهای شنبه تا سه شنبه لغایت ساعت 10 صبح

شما میتوانید همه روزه و در تمام ساعات درخواست خود را ثبت نمایید ، درخواست هایی که روز های شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 13

و پنجشنبه قبل از ساعت 12 ثبت شود در همان روز ارسال می شود

و درخواست هایی که بعد از ساعت مقرر ثبت شود ، با یک روز تاخیر ارسال می گردد.

ساعات کاری مجموعه:

9 صبح الی 13 بعد از ظهر

16 بعد از ظهر الی  18 بعد از ظهر

و پنجشنبه : 9 صبح الی 13

تحویل سفارشات طبق روز های کاری درج شده محاسبه میگردد روز های تعطیل رسمی و پنجشنبه و جمعه جزء روزهای کاری نیستند.